Sapir - wszystko o developerach i inwestycjach

Sapir mieszkania

Na blogu Sapir piszemy o najnowszych trendach w inwestycjach, budownictwie, mieszkaniach....

mieszkania

Remont mieszkania bez zbędnego bałaganu

(...) Wyremontowanie mieszkania to niekiedy konieczność. Wiąże się to nie tylko z przyjemnymi sprawami, jak wybór koloru farby, którą pomalujemy ściany salonu, czy nowych płytek terakoty w kuchni. Następstwem prac remontowych jest niekiedy bardzo duży bałagan pozostawiony przez ekipę, która remont wykonywała. Czy prace remontowe bez zbędnego bałaganu są możliwe? Czy można wyremontować mieszkanie nie robiąc przy tym zbytniego rozgardiaszu?Po pierwsze, należy liczyć się z tym, że remont mieszkania zawsze wiąże się z jakimś harmidrem i chaosem. Już samo usunięcie starych (...)

Poczytaj także:

Ład i porządek na własnym podwórku

(...) już nigdy nie będziesz musiał martwić się o niewykonanie pracy w terminie. Podsumowując w pięciu słowach brukarstwo w Lublinie: -szybko -tanio -solidnie (wybierz dwa). Jeżeli jesteś osobą potrzebującą w swoim życiu komfortu (a każdy człowiek (...)

Poczytaj także:

Apartamenty na Żoliborzu - warto wybrać zieleń!

(...) oferowano mieszkania z wydzieloną kuchnią, obecnie także w apartamentowcach kuchnia jest połączona z częścią mieszkalną, przez co staje się kuchnią i funkcjonalną jadalnią. Coraz większą uwagę przykłada się również do wykończeń ekologicznych. Z tego powodu oświetlenie w (...)

Poczytaj także: