Sapir - wszystko o developerach i inwestycjach

Sapir agencje nieruchomości

Na blogu Sapir piszemy o najnowszych trendach w inwestycjach, budownictwie, mieszkaniach....

agencje nieruchomości

Trudny wybór - mieszkanie czy dom

(...) Zaciągając długoletni kredyt hipoteczny zastanawiamy się czy wybrać luksusowe mieszkanie w mieście czy niewielki dom na wsi. Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi.Tak naprawdę wszystko zależy od tego jaki tryb życia prowadzisz, gdzie pracujesz. Jeśli Twoja praca nie zmusza Cię do codziennej obecności w mieście, jeśli dodatkowo kochasz naturę i ciszę, dom na wsi będzie lepszym rozwiązaniem. Natomiast jeśli jesteś w ciągłym (...)

Poczytaj także:

Remont mieszkania bez zbędnego bałaganu

(...) Wyremontowanie mieszkania to niekiedy konieczność. Wiąże się to nie tylko z przyjemnymi sprawami, jak wybór koloru farby, którą pomalujemy ściany salonu, czy nowych płytek terakoty w kuchni. Następstwem prac remontowych jest niekiedy bardzo duży bałagan pozostawiony przez ekipę, która remont wykonywała. Czy prace remontowe bez zbędnego bałaganu są możliwe? Czy można wyremontować mieszkanie nie robiąc przy tym zbytniego rozgardiaszu?Po pierwsze, należy liczyć się z tym, że remont mieszkania zawsze wiąże się z jakimś harmidrem i chaosem. Już samo usunięcie starych (...)

Poczytaj także:

Apartamenty na Żoliborzu - warto wybrać zieleń!

(...) Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie coraz częściej wykorzystują tereny po byłych fabrykach czy tereny kolejowe. Okolice ulicy Powązkowskiej to miejsce, gdzie powstają nowe apartamenty na Żoliborzu Artystycznym. Lokalizacja osiedla zapewnia bardzo dobry dojazd do centrum miasta, można (...)

Poczytaj także: